خوش آمدید

سلام !

در این بخش می خواهیم بطور مختصر درباره سایت کتابرو برای شما توضیحاتی بدهیم ؛ پس اگر علاقه مند هستید که درباره چگونگی تأسیس کتابرو و اهداف آن بدانید ، همراه ما باشید.

داستان ما

بگذارید که با هم صادق و راحت باشیم. ما اول می خواستیم که برای رسیدن به یه در آمد یه سایت فروش کتاب رو راه اندازی کنیم ؛ اما نه کتاب صوتی بلکه تو شروع کار کتاب های کمک درسی و در ادامه کتاب های غیر درسی رو هم به فروشگاه مون اضافه کنیم. اما بعد از اینکه کمی با خودمون فکر کردیم و از دوستان دیگه مون مشورت گرفتیم ، تصمیم عوض شد. چون تو مبحث کتاب های غیر درسی معمولا نسل امروز رغبت آن چنانی به خوندن کتاب نداره و همین باعث فروش کم محصولات و در نتیجه ضرر مالی سنگین تیم ما می شد. از طرف دیگه برای تولید این کتاب ها باید درخت های زیادی قطع می شد و همین به محیط زیست هم آسیب و صدمه جدی وارد می کرد. و همین شد که ما تصمیم گرفتیم که یه سایت کتاب صوتی راه اندازی کنیم ولی این بار فقط به خاطر کسب در آمد نه ؛ بلکه بخاطر ترغیب کردن نسل امروز به سمت کتاب و حفظ کردن محیط زیستی که همین طوریش هم در خطر جدی قرار داره !

چرا کتاب صوتی؟

به غیر اینکه کتاب های معمولی باعث قطع تعداد زیادی درخت و تخریب محیط زیست می شن و هم چنین اینکه نسل امروز رغبت زیادی به خوندن کتاب نداره ، یه نکته دیگه هم هست ؛ اون هم اینه که کتاب های معمولی قیمت بالاتری هم دارن و این یه مزیت مهم دیگه برای کتاب های صوتی ای هستش که قیمت شون نسبت به کتاب های معمولی خیلی پایین تر و به صرفه تره !

اعضای تیم ما درسته که ما یه گروه نو پا هستیم و رقبای با تجربه و سر سختی تو این بخش داریم ، اما ما با توان و تلاشمون سعی می کنیم که بهترین خدمت رسانی رو به شما کاربران عزیز مون داشته باشیم و همواره بتونیم رضایت شما رو کسب کنیم.

محمد مهدی سنگ تراش

مدیر و مؤسس

کسب و کار خود را در کتابرو آغاز کنید! شما می تونید از سایت کتابرو کسب در آمد کنید! این یه ویژگی خاص که سایت ما برای کاربرانش قرار داده تا در کشور اشتغال زایی هم داشته باشیم.